l-carnitine banner
fiyatları

L-Carnitine Sıvı İçeriği

MUCİZEVİ SENTETİK L-CARNİTİNE SIVI
Günümüzde besin maddelerinin daha uzun süre saklana bilmesi,daha iyi olgunlaşa bilmeleri, vb… nedenlerden dolayı yiyecek ve içeceklerin genetikleriyle oynanması ve artan fastfood yiyecek tüketimi insan salığına ciddi zararlar vermektedir. Bu zararlardan biri de insanların obezite denilen aşırı kilo alma hastalığına yakalanmalarıdır. Fakat artık kilolarınızla savaşırken l-carnitine sıvı sayesinde, işinizi kolaylaştıra bilirsiniz.

L- carnitine daha çok karaciğer ve böbrekler tarafında üretilen bir sıvıdır. Bu sıvı yağ hücrelerini içerisine hapsederek mitokondriye taşımaktadır. Mitokondriye taşınan yağ hücreleri burada yakılarak kilo vermeyi sağlamanın yanında enerji üretimini sağlayarak vücudunuzun daha hareketli ve dinç olmasını sağlar. Fakat vücudun ürettiği bu sıvı oldukça azdır. Bu konuda devreye giren dünyada ki bir çok üretici, sentetik l-carnitine sıvı geliştirmiştir. Hiçbir yan etkisinin olmadığı yapılan araştırmalar sonucunda belirlenen sentetik l-carnitine tamamen doğal bir üründür.

Bu sıvı’yı daha yakından inceleyecek olursak. L-carnitine beta-hydroxy-gama-butyric bu asit düşük moleküler bir yapıya sahiptir. Hayvansal ürünlerde bulunma özelliğinden dolayı vejetaryen kesim tarafından oldukça fazla ihtiyaç duyulan bir sentetik sıvıdır. Kesinlikle vücutta üretilen doğal l- carnitine sıvısından hiçbir farkı olmayan sentetik l-carnitine sıvı tüm dünyada sporcuların bir numaralı tercihidir. Yağ hücrelerinin yakımını sağlayan bu sıvının aynı zamanda, yapılan kapsamlı araştırmalar ve deneylersonucu erkek üretkenliğini arttırdığı ve bağışıklık sistemimizi de güçlendirdiği kanıtlanmıştır.

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir