l-carnitine banner
fiyatları

Power plus l carnitine içeriği nelerden oluşur?

Power plus l carnitine içeriği nelerden oluşur?
Bu kış çok kilo aldım. Yaz gelmesine rağmen bir türlü fazla kilolarımdan kurtulamıyorum diyorsanız, yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Kış ayları insanların hayatı rölantiye alarak yaşadıkları zamanlardır. Bu aylarda hayat o kadar sakin ve sıkıcı geçer ki her zaman içimize kapanırız ve kilo alırız. Oysa yaza adım atar atmaz kendimize geliriz. Doğa nasıl yeşerip, güzelleşmeye başlarsa, bizlerde aynı şekilde güzelleşmek isteriz. Henüz siz bu yenilenmeyi başaramadıysanız geç kalmış sayılmazsınız. Hemen kendinizi sıkı bir diyet programı içine alın. Arkasından da mutlaka her gün düzenli olarak spor yapmaya başlayın. Bunların hepsi tamam olduktan sonra da size destek olacak zayıflatıcı etkisi bulunan bir besin takviyesini hayatınıza alın.
L-carnitine Coenzyme Q10 Nedir? Carnitine aslında insanların aşına olduğu, kulak dolgunluğumuz olan bir kelimedir. İnsan vücudunda bulunan ve yağın, enerjiye dönüşmesini sağlayan amino asite verilen isimdir. Hepimizin vücudun da olan bir amino asittir. Vücudumuzun ürettiği bu madde aslında insan bedeni için yeterli ölçüde üretilmektedir. Bazı durumlarda ise insana yeterli gelemeye bilmektedir. İşte bu besin takviyesi bu amino asittin ağırlıklı olarak bulunduğu ve yine içinde farklı bitkisel minerallerin yer aldığı bir üründür. Bu ürünü spor dünyasının içinde olan insanlar yakından tanılar. Çünkü sporcuların bir çoğu kas yapmak içinde bu ürünü tercih etmektedirler. Yağ yakma özelliğinin yanında, kas yapma özelliğinin de bulunması bu hapı benzerlerinden çok daha farklı kılmaktadır.

Power plus l carnitine içeriği nelerden oluşur? Coenzyme, L-Carnitine, Bitkisel Kaynaklı Jelatin gibi maddeler ağırlıklı olarak bulunur. İçeriğinden de anlaşılacağı gibi ürün tamamen doğaldır ve kullanımında hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Fakat bizim size tavsiyemiz kullanımda; hamile – emzikli bayanlar, kronik rahatsızlığı olan kişiler ve 18 yaş altında olan çocuklar ile 65 yaş üzerinde olan yaşlı insanların doktora danışmadan kullanmamalarıdır. Bu hap her ne kadar bitkisel bir içeriğe sahip olsa da, sıraladığımız grupta bulunan kişiler bitkisel ürünleri bile doktorlarına danışmadan içemezler. Onun için bu gruplarda yer alan kişilere tavsiyemiz önce doktorlarına danışmalarıdır.

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir